Aktualizácia oficiálnej webovej stránky Tomb Raider sľubuje fanúšikom „prelomové novinky“

Mário Gurský Mário Gurský

Aktualizácia oficiálnej webovej stránky hry Tomb Raider „núti“ fanúšikov, aby pozorne sledovali potenciálne odhalenie nového titulu, pričom na domovskej stránke sa môžu zaregistrovať do mailingového zoznamu, aby sa ako prví dozvedeli „horúce novinky“ vrátane „vydaní“ a ďalších nových oznámení.

Úvodná stránka webového rozhrania Tomb Raider teraz sľubuje, že ak sa fanúšikovia prihlásia do mailing listu, budú dostávať novinky o vydaniach, ako aj odmeny, exkluzivity a tovar. Aktualizácia prichádza viac ako rok po tom, čo generálny manažér spoločnosti Crystal Dynamics, Dallas Dickinson počas livestreamu „The State of Unreal“ v apríli 2022 potvrdil, že sa vyvíja nové dobrodružstvo Tomb Raider s využitím Unreal Engine 5.

- Reklama -

Odvtedy sa franšíza presúvala medzi štúdiami. Pričom Amazon Games prevzalo štafetu po tom, čo spoločnosť Square Enix predala predchádzajúceho vývojára Crystal Dynamics spoločnosti Embracer Group. V čase oznámenia, že Amazon Games bude ďalším štúdiom, ktoré bude pracovať na hre Tomb Raider, bol budúci titul hlavnej línie opísaný ako „dobrodružstvo pre jedného hráča s príbehom“. Hoci neboli poskytnuté žiadne ďalšie informácie o tom, čo môžu hráči očakávať – okrem zvláštneho opisu Lary Croft ako „viacrozmernej“.

Hoci neexistuje žiadne konkrétne potvrdenie blížiaceho sa oznámenia hlavnej línie hry Tomb Raider, zdá sa, že spoločnosť Amazon Games by sa na to mohla pripravovať. Od chvíle, keď hráči naposledy videli Laru Croft v akcii v hre Shadow of the Tomb Raider, ktorá vyšla v roku 2018, uplynulo päť rokov.

Aktualizáciu webovej stránky zachytil používateľ Twitteru @thetreeble a následne ju zdieľal portál Tomb Raider News, čo fanúšikov Tomb Raidera pobúrilo. Vzhľadom na to, že čoskoro sa začína veľtrh Gamescom, ktorý je známy vlastnou sériou herných odhalení, je možné, že sa dočkáme viac Lary a noviniek o tejto sérii ešte skôr, ako sa očakávalo.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -