Amazon spustil svoju vlastnú streamovaciu službu

Norbert Šinka Norbert Šinka

Včerajší deň bol v spoločnosti Amazon prelomový. Amazon oficiálne spustil svoju vlastnú streamovaciu hernú službu, ktorá dostala názov Luna.

Amazon taktiež vydal aj vlastný ovládač (Luna Controller), s ktorým sa je možné priamo ku clouduu pripojiť cez Fire TV, PC, iPhone a aj iPad. Okrem toho, má byť čoskoro dostupný aj pre Android. Tento ovládač dostal aj svoju cenu, ktorá je 50 dolárov. Služba má podporovať aj klávesnicu a myš alebo akékoľvek iné Bluetooth zariadenie, takže ich ovládač nie je “nútený”. Keďže aj streamovacia služba Twitch patrí Amazonu, Twitch je integrovaný priamo v Lune.

- Reklama -

AC Valhalla a FC6 budú v 4K

Podľa Game Informeru, nedávna dohoda medzi spoločnosťami Amazon a Ubisoft znamená, že hráči majú možnosť hrať hry ako Assassin’s Creed Valhalla, Far Cry 6 alebo Gods and Monsters (ok, Fenix Rising) v ich deň vydania vo vylepšenom 4K. Predplatitelia služby Luna + získajú prístup k viac ako 100 AAA titulom, medzi ktoré patria aj Control alebo Resident Evil 7.

Uvádzacia cena služby je 6 dolárov za mesiac počas skoršieho prístupu. Amazon plánuje aktualizovať túto službu ešte viac a pridať do nej viac skvelých hier.

- Reklama -
2 komentárov
2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] pracuje, aby bola dostupná aj u nás hneď, ako to bude možné. Nedávno však podobnú službu spustil aj Amazon, čím chce konkurovať aj iným službám, vrátane Google […]

trackback

[…] zmenou názvu svojich služieb prichádza aj s integráciou, ktorá by mala zahŕňať Stadiu a aj novú cloudovú hernú službu od Luna. Hráči, ktorý budú mať aktívne predplatné, budú môcť hrať svoje hry či už na […]

Naša relácia

- Reklama -
2
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x