Pre veľký úspech Hades 2 štúdio odkladá vydanie The Rogue Prince of Persia

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

V utorok The Rogue Prince of Persia nezačne svoju cestu v predbežnom prístupe. Vývojári zo štúdia Evil Empire oznámili odklad. S hráčmi to hrajú fér a priznávajú oneskorenie kvôli Hades 2, ktorý v early access je veľmi úspešný.

Nový dátum vydania sa dozvieme v pondelok 13. mája. Už teraz ale vieme, že hra bude v predbežnom prístupe dostupná koncom tohto mesiaca. Krátky odklad považujú tvorcovia za najlepšiu možnosť, pretože Hades 2 teraz hrajú všetci, vrátane celého ich tímu.

- Reklama -

Napriek tomu, že hre The Rogue Prince of Persia plne dôverujeme, je neobvyklé, aby hra rovnakého žánru, ktorá patrí k najočakávanejším titulom roku 2024, bola vydaná v predbežnom prístupe krátko pred nami

vysvetľujú

Nie sme natoľko hrdí, aby sme ignorovali možné dôsledky tohto kroku, a skutočne veríme, že toto krátke oneskorenie je pre nás a našu cestu predbežným prístupom tým najlepším rozhodnutím

dodali autori

Áno, The Rogue Prince of Persia je roguelite akcia, v ktorej si užijeme smrteľne nebezpečné plošiny aj akrobatické súboje. Mimochodom, Evil Empire vlastní Motion Twin, kde mali na starosť dodatočnú podporu pre Dead Cells.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x