American Truck Simulator láka do Arkansasu

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Obľúbená hra American Truck Simulator, ktorá vzniká v pražskom štúdiu SCS Software, bude v dohľadnej dobe rozšírená o platený balíček pridávajú štát Arkansas. Na jeho mestá sa zamerala nová galéria.

V galérii je Fayetteville, druhé najväčšie mesto v Arkansase, posiate krásnymi kostolmi, rušnými bankami a ikonickou budovou súdu. Springdale pretína cesty US-412 a kedysi bolo známe ako hlavné mesto pre rýchlovýkrm zvierat na svete. Pozostatky poľnohospodárskeho dedičstva sú dodnes viditeľné po celom svete.

- Reklama -

Fort Smith je tretie najväčšie mesto v Arkansase a môže sa pochváliť zaujímavou históriou, ktorá má korene vo vojenskom pôvode. Pôvodne išlo o strategické vojenské stanovište. Mesto si prešlo mnohými výzvami, vrátane ničivého tornáda v apríli 1996. Pozostatky historických budov, ako je budova Reynolds Davis, sú dnes dojemnou pripomienkou tejto prírodnej katastrofy.

El Dorado si nesie bohaté priemyselné dedičstvo Arkansase, najmä v období ropného boomu a druhej svetovej vojny. Ako srdce chemického, ropného a drevárskeho priemyslu v regióne zahrnie El Dorado aj v hre všetky tieto odvetvia. Toto mesto stelesňuje podstatu priemyselného dedičstva Arkansasu – od rušných rafinérií až po svieže lesy.

Naďalej nevieme, kedy presne Arkansas DLC vyjde. Ponúkame vám preto aspoň zopár záberov, zvyšok nájdete v blogu SCS Software, prípadne na Steam karte American Truck Simulator, resp. DLC Arkansas.

- Reklama -
- Reklama -
2 komentárov
2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Sonata

hrali ste niekto? je to lepsie ako ETS2? ci uplne rovnake len ine prostredie a tahace?

Naša relácia

- Reklama -
2
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x