American Truck Simulator ukazuje ďalšiu krajinu. Missouri ponúkne krásnu prírodu

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

SCS Software prinášajú ďalšiu ukážku toho, ako bude v American Truck Simulatore vyzerať štát Missouri. Tentokrát nám vývojári ukazujú nádhernú prírodu a krajinu, ktorou budete prevážať svoj náklad.

Missouri ponúka celý rad úchvatných scenérií, od drsných kopcov pohoria Ozark až po zvlnené prérie Veľkých plání. Ozark vás čaká pri prejazde južnou časťou štátu, kde sa nachádza aj Národný les Marka Twaina, pomenovaný po slávnom spisovateľovi, ktorý sa v Missouri narodil.

- Reklama -

Celú východnú hranicu štátu tvorí rieka Mississippi, druhá najdlhšia rieka Severnej Ameriky. Oddeľuje Missouri od troch štátov – prevažne od Illinois, ale na krátkom úseku juhovýchodnej hranice aj od Kentucky a Tennessee. Ďalšou významnou vodnou cestou je rieka Missouri, ktorá spája západ a východ štátu, pretože preteká ako Kansas City, tak St. Louis.

Naopak severná a západná časť Missouri sa vyznačuje zvlnenými prériami a pastvinami. Okrem toho v tomto štáte nájdete štátny park Ha Ha Tonka, štátny park Elephant Rocks a štátny park Roaring River.

Bohužiaľ, dátum vydania dodatočného obsahu so štátom Missouri nevieme. Namiesto toho vieme, že v SCS Software chystajú ešte Arkansas a Iowu.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x