Assassin’s Creed Syndicate si na PS5 zahráte. Má to však háčik

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Začiatkom októbra spoločnosť Ubisoft prišla zo zoznamom PS4 hier, ktoré na nových konzolách PS5 nemali fungovať. Zároveň koncom októbra priniesla aktualizovaný zoznam, ktorý však po niekoľkých hodinách stiahla. Jedným z titulov bol aj Assassin’s Creed Syndicate. Portál Kotaku však zistil, že hra na novej konzole od Sony funguje.

Diel pri svojom vydaní v roku 2015 nepriniesol príliš nadšené reakcie hráčov a fanúšikov. V našom rebríčku sa umiestnil na desiatom mieste. Svoje kvality však hra mala a pokiaľ si ju rozhodnete pripomenúť na PS5, tak veľký problém v tom nebude.

Verzia totiž z hľadiska frameratu beží dobre, ale potýka sa s podivne glitchujúcimi tieňmi a odleskmi. Nejde však o nič, čo by hranie ako také priamo znemožňovalo. Problémy sú však veľmi časté a pomerne nepríjemné.

Nikomu však nemožno nič vyčítať. Sony totiž akýmkoľvek sťažnostiam predchádza informáciou, ktorá sa vám zobrazí keď hru (a týka sa to akejkoľvek hry nepodporovanej v spätnej kompatibilite PS5) spustíte. V nej vám konzola priamo oznámi, že sa pri hraní môžete stretnúť s neočakávaným chovaním hry.

Tak či tak, ide o dobrú správu. Nepodporované tituly ako také zrejme na konzolách PS5 fungovať budú, len s technickými rezervami. Na záver len dodáme, že nové konzoly PS5 budú u nás dostupné od 19. novembra

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x