Augustové hry na PlayStation Plus: Hráči sa dostanú na trávu a bojovať budú aj s vranou

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Tradičná výmena trojice ponúkaných titulov pre predplatiteľov PlayStation Plus prebehne už 1. augusta. Poďme sa pozrieť, na čo sa môžeme nasledujúci mesiac tešiť.

PGA TOUR 2K23

Je na čase prevetrať golfové palice a vyraziť na green. Pokiaľ ste chceli tento šport vyskúšať s čo najmenšími nákladmi, teraz máte vhodnú príležitosť. PGA TOUR 2K23 sa môže pochváliť solídnym grafickým spracovaním, viac než obstojnou fyzikou a v neposlednom rade tiež ponúka v hrateľnej podobe samotného Tigera Woodsa. Hrať ide offline, ale o post najlepšieho golfistu si to môžete rozdať aj po sieti alebo s kamarátmi lokálne. Vytvorte vlastné turnaje, sezóny alebo navrhnite ihrisko podľa svojich predstáv.

- Reklama -

Dreams

Hraj, tvor a zdieľaj. Také je heslo štúdia Media Molecule, ktoré stojí za hrami LittleBigPlanet či Tearaway. V Dreams si užijete zdieľaný obsah od iných hráčov, takže nejde iba o nástroj na oživenie vlastných nápadov. Napriek tomu, ak vás chytí kreatívna nálada, môžete okrem hier skladať hudbu, maľovať, animovať, točiť filmy a samozrejme ich následne ponúknuť všetkým ostatným hráčom.

Death’s Door

Len v hŕstke hier si zahráte za vranu, ktorá má za úlohu zbierať duše zomrelých. S mečom pri páse, lukom na chrbte a mágiou v čiernom srdci sa vydáte po stopách neznámeho zlodeja. Ten drzo narušil vašu pokojnú dennú rutinu a jednu z mŕtvych duší štipol. Death’s Door naservíruje „zeldovskú“ RPG roguelite akciu, v krásnom, vizuálne štylizovanom prostredí. Užijete si súboje proti „roztodivným“ príšerám aj veľkým bossom, čo sa vás nebudú hanbiť potrápiť.

Všetky tri novinky budú k dispozícii predplatiteľom PlayStation Plus už 1. augusta. Pokiaľ ste tak ešte neurobili, nezabudnite si do tej doby pridať do knižnice aj trojicu aktuálne ponúkaných júlových hier. Ide o Call of Duty: Black Ops Cold War, Alan Wake Remastered a Endling. Na konci mesiaca z ponuky tradične zmiznú a nahradia ich ony augustové pecky.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -