Autorov Spyra a Crasha Bandicoota pri vývoji novej hry podporí Microsoft

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Kalifornské štúdio Toys for Bob sa na začiatku mesiaca odpútalo od Activisionu Blizzard, aby mohlo tvoriť hry podľa svojho. Dá sa predpokladať, že autorov Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Spyro Reignited Trilogy a Crash Bandicoot 4: It’s About Time už nebavilo pracovať na Call of Duty (podieľali sa na Warzone, Modern Warfare 2 a 3).

S Microsoftom ako majiteľom Activisionu Blizzard sa ale rozišli v dobrom. O tom svedčí aj nadviazanie spolupráce pri vývoji prvej samostatnej hry. O možnej spolupráci sa zmieňoval sám šéf Toys for Bob. Podľa Jaza Cordena z Windows Central bola dohoda už podpísaná.

- Reklama -

Cieľom Toys for Bob je vrátiť sa k štýlu hier, ktoré má štúdio rado, a udržať tím pohromade. Pravdepodobne sa tak môžeme tešiť na ďalšiu plošinovku, ktorá vyjde s podporou Xboxu. Na detaily je ale príliš skoro.

Firma Toys for Bob bola založená v roku 1989 a Activision ju kúpil v roku 2005. Predtým vytvorila Star Control, Pandemoniom a The Unholy War. Potom sériu Skylanders a už spomínané návraty Crasha a Spyra.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x