BioShock 4 sa nebude odohrávať v Columbii ani v Rapture

Jozef Beke Jozef Beke

Nový zoznam voľných pracovných miest v Cloud Chamber naznačuje, že ďalší prírastok franšízy Bioshock by sa mohol odohrávať v úplne novom prostredí. Cloud Chamber, ktorý potvrdil, že v súčasnosti pracuje na novom Bioshocku, hľadá zamestnancov pre svoje štúdiá v Kalifornii aj Montreale. To by nebolo nič zvláštne, ale to čo nás upútalo, je konkrétny popis pracovných miest.

V pracovnej ponuke pre vedúceho environmentálneho modelára v Montreale sa web špecificky zmieňuje o tom, že štúdio pracuje na titule Bioshock. Potom sa odvoláva na svoje plány na vytvorenie „nového a fantastického sveta“.

- Reklama -

„Chceme, aby ste išli príkladom a vdýchli život do nového a fantastického sveta,“ uvádza inzerát. Vzhľadom na to, že fanúšikovia titulu Bioshock strávili dve hry v podmorskom svete Rapture a ďalšiu hru v oblakoch, v meste Columbia, musíme sa opýtať, aký „nový svet“ bude nasledovať ?

Aj keď nevieme, kam bude smerovať Bioshock 4, môžeme predpokladať, že to bude podobné Bioshocku Infinite. Inzerát totiž pokračuje so slovami: „Vytvárajte vizuálne príťažlivé 3D modely prírodných a architektonických prvkov založených na konceptoch, nákresoch alebo fotografiách.”

Potvrdené podrobnosti o nasledujúcej hre Bioshock sú „na veľmi tenkom ľade” a vďaka globálnej pandémii budeme pravdepodobne ešte dlho čakať, kým sa dopočujeme viac. Všetko, čo vieme je, že sa na hre určite pracuje. Aj keď spoluzakladateľ Ken Levine opustil túto sériu, aby založil vlastné štúdio, do projektu je stále prihlásených niekoľko OG developerov.

- Reklama -

Zdroj: Gamebyte

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x