Boj v hre Star Wars: Outlaws je viac než len krycia strieľačka

Mário Gurský Mário Gurský

Hra Star Wars: Outlaws nám nedávno poskytla prvý pohľad na svoju hrateľnosť a hoci sme boli ohromení, niektorí poukázali na to, že streľba vyzerá trochu šablónovito. Podľa Massive Entertainment však bude boj obsahovať oveľa viac rozmanitosti než len skrývanie sa za krytom a čakanie na headshoty.

„To, čo sme chceli urobiť, je upustiť trochu z fantázie psancov,” povedal kreatívny riaditeľ Julian Gerighty v rozhovore pre GamesRadar. „Byť psancom v Star Wars znamená, že nie ste vycvičený vojak. Ste zločinec so zbraňou. Takže ku každej situácii budete pristupovať ako vynaliezavý záporák, s blasterom, s gadgetmi, so všetkým vybavením a s Nixom. Ale nebudeš sa len kryť a presne strieľať do hlavy.”

- Reklama -

Niečo, čo podľa Gerightyho urobí rozdiel, sú trikové zásahy, ktoré môžete vykonať. Od posielania prenasledujúcich nepriateľov k zemi až po vysporiadanie sa so skupinou nepriateľov naraz, Kay má niekoľko spôsobov, ako získať rýchlu a šťastnú výhodu v boji.

„Trick Shot“ vytvára hráčovi moment, keď môže naozaj presne trafiť niečo, čo je neuveriteľne ťažké a zároveň efektné,” vysvetľuje Gerighty. „Ide o to, aby ste sa v týchto momentoch cítili super zdatní. Nabijete si ho a potom ho môžete vypustiť – takže sa to môže diať pomerne často.”

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -