Bol prvý v rade na PS4 aj PS4 Pro, dostal PS5 zadarmo

Michal Frajkor Michal Frajkor

Kto by už len rád čakal v nejakom rade. Asi záleží od toho, v akom konkrétnom rade čakáte. Ak to je u lekára – nič moc. Ak je to ale pre niečo, na čo sa neskutočne tešíte, môže to byť zábava ba čo viac, môže to mať aj svoje výhody. Presvedčil sa o tom aj Joey Chiu, ktorý dostal beznádejne vypredanú konzolu PS5 úplne zadarmo.

Stačilo mu na to iba byť prvý v rade na PS4 a následne aj na PS4 Pro. Zatiaľ nevedno, ako si ho spoločnosť Sony všimla, ani v akom meste či kedy presne v rade stál. To však nie je dôležité. Dôležité je (a hlavne preňho), že jeho oddanosť konzolám PlayStation mu priniesla úplne novú konzolu PS5 a to úplne zadarmo. Dokonca so osobným venovaním od Sony.

- Reklama -

Vo svojom príspevku na Twitteri zverejnil aj obrázok rozbalenej krabice, ku ktorému mu Sony priložilo odkaz v znení:

Joey Chiu
Prvý v rade na PS4
Prvý v rade na PS4 Pro
Trapezlivosť je cnosť
Toto je pre teba

Play has no limits

Tento rok neboli na PS5 žiadne rady

Možno sa pýtate prečo nebol prvý v rade tentokrát, keď je vydanie PS5 tak veľkou udalosťou. Pred pár dňami sme vás na našom webe informovali, že Sony neplánuje sprístupniť konzoly PS5 fyzicky v obchodoch. Je to hlavne z dôvodu, aby sa ľudia v momentálnej situácii nezhromažďovali vo veľkých skupinách na jednom mieste. Keďže Chiu nemal možnosť postaviť sa ako prvý do radu, Sony ho odmenilo aspoň takto.

- Reklama -

Samozrejme, množstvo hráčov si nemôže pomôcť a cítili potrebu si do štastlivca podpichnúť. Či už priateľsky, alebo s trochou hnevu. Niektorí tvrdia, že byť prvý v rade na všetko je pravý opak toho byť trpezlivý. Napriek tomu sa zdá, že väčšina ľudí, ktorá uvidela jeho príspevok mu to praje. My sa ku gratulácii pridávame a prajeme veľa úspešných hodín s novou konzolou.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x