Borderlands 3 zdieľa zaujímavé novinky

Mário Gurský Mário Gurský

Počas PAX Online Gearbox Software a 2K potvrdil plnú podporu novej generácie pre Borderlands 3. Potvrdenie tejto informácie, že Borderlands 3 prichádza na PlayStation 5 a Xbox Series X nebolo až takým prekvapením. Dôvodom bolo najmä, že štúdio hru vyvinulo pomocou Unreal Engine, pretože je kompatibilný s next-gen.

Bezplatný upgrade

Ako spomína portál VG247, pokiaľ vlastníte Borderlands 3 na Xbox One dostanete bezplatný upgrade na Xbox Series X. Rovnaká politika platí aj pri vlastníkoch hry na PS4, ktorý dostanú bezplatný upgrade na PS5.

- Reklama -

To sa samozrejme týka aj všetkého zakúpeného obsahu do hry Borderlands 3, ako aj pre všetky vaše uložené pozície. Všetko budete môcť preniesť na novú generáciu PS5 a Xbox Series X. Hra pobeží na 60 fps pri 4K rozlíšení v Singleplayeri.

Ďalšie novinky

Okrem iného bol na tomto evente odhalený aj nový strom schopností Vault Huntera. Do Borderlands 3 však pribudne aj ďalší doplnkový obsah. Môžete očakávať, že nové konzoly PS5 a Xbox Series X budú obsahovať dve vysoko žiadané funkcie a to lokálny multiplayer zadarmo pre všetkých.

Po prvýkrát v histórii si budete môcť zahrať multiplayer doma spoločne s vašimi priateľmi. Borderlands 3 tak dostane split-screen až pre štyroch hráčov. Pri hraniu v kooperácii pre dvoch hráčov sa budete môcť rozhodnúť či chcete obraz predeliť horizontálne alebo vertikálne. Táto možnosť bude tiež pridaná aj do verzii pre PlayStation 4 a Xbox One v bezplatnom patchi.

- Reklama -

Ďalšie DLC

Neskôr v tomto roku dostane Borderlands 3 ďalší doplnkový obsah. Napriek tomu, že platený doplnok nevyzerá ako DLC s kampaňou aktuálneho season passu bude zahŕňať nový herný mod a nový strom schopností pre každého Vault Huntera s novými akčnými schopnostiam.

Počas Showcase Gerbox predstavil pohľad na FL4K strom schopností. Tento strom kladie dôraz na štíty a schopnosť prežitia pre FL4K ako aj jeho maznáčika. Samozrejme nesmie chýbať ani nová FL4K Action Skill: Gravity Snare schopnosť.

Schopnosti FL4K

Ide o hádzateľnú pasť, ktorá odhodí nepriateľa do vzduchu a potom mu navodí poškodenia následný dopad na zem. Nepriatelia chytený v rádiuse pasti budu mať prerušené svoje útoky. Čo bude FL4K poskytovať crowd control.

Gearbox samozrejme nezabudol ani na maznáčika FL4K, ktorý dostal FL4K: Hyperion Loaderbot. Táto možnosť sa bude odvíjať najmä na tom ako budete pracovať so svojim stromom schopností.

ION Loader bude fungovať na bázi akého si spomaľovania pohybujúcich sa projektilov. Bull Loader sa bude chargovať na svojich nepriateľov a vyhadzovať ich do vzduchu. Nakoniec War Loader, robot bude strieľať zápalné náboje z brokovnice, hádzať granáty, ako aj strieľať navádzacie rakety.

V následujúcich mesiacoch môžeme očakávať viac informácii o ďalších stromoch schopností, novom hernom režime a o ďalšom obsahu nového DLC do Borderlands 3. Niekedy v budúcom roku môžeme dokonca očakávať nejaké spravy o prichádzajúcom crossplayu do hry.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x