Take-Two sa má chystať na predstavenie pokračovania série Mafia

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Podľa neoficiálnych informácií začala spoločnosť Take-Two Interactive prípravy na oznámenie týkajúce sa série Mafia. Tvrdí to používateľ Kurakasis, ktorý predtým v predstihu informoval o Metro Awakening, Indiane Jones a Great Circle a Marvel’s 1943: Rise of Hydra.

V súčasnej dobe nevie časový rámec. Avšak, v prípade Judas trvali prípravy na trailer zhruba tri až štyri týždne. Takže na oznámenie by sme nemali čakať zas tak dlho. Aj keď je možné, že si Take-Two oznámenie schová na väčšiu prezentáciu. Tie prebehnú v júni.

- Reklama -

Nová Mafia bola potvrdená na 20. výročí gangsterskej série. To sa písal koniec augusta roku 2022. V tom čase generálny riaditeľ Roman Hladík z českej pobočky štúdia Hangar 13 uvádzal, že začali pracovať na úplne novom projekte Mafia.

„Aj keď je to až o niekoľko rokov a nemôžeme teraz povedať nič viac, sme naozaj nadšení, že môžeme pokračovať v práci na tejto obľúbenej sérii a baviť našich hráčov novými príbehmi

dodal vtedy

Odvtedy je po oficiálnej stránke ticho. Pred rokom bola nová Mafia prvýkrát spomenutá v pracovnom inzeráte, keď štúdio hľadalo hlavného dizajnéra umelej inteligencie. Uvádzala sa predprodukcia, Unreal Engine 5 a pútavé prechádzanie medzi stealthom a bojom. Hrateľnosť má byť viac lineárnejšia, čo zapadá do konceptu prvých dvoch dielov Mafie, zatiaľ čo trojka bola open-world.

V roku 2022 sa objavili zaujímavé informácie. Podľa nich má byť nová Mafia prequelom a odohrávať sa na Sicílii v 30. rokoch 20. storočia. Príbeh sa údajne zameria na mladého Dona Salieriho, teda na hlavu zločineckej rodiny Salieriovcov, pre ktorú pracuje hlavný hrdina prvej Mafie a remaku Tommy Angelo. Hlavný hrdina prequelu má byť jedným z verných členov tejto mafiánskej rodiny a pomôcť jej prevziať kontrolu nad mestom.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x