Bývalí vývojári Dragon Age lákajú na nové RPG

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Štúdio Yellow Brick Games, ktoré spoluzaložil bývalý kreatívny riaditeľ Dragon Age, Mike Laidlaw, zverejnilo upútavku na svoj dlho očakávaný debutový titul. Video je síce kratučké a nekonkrétne, ale už teraz naznačuje potenciálnych nepriateľov na čele s obrom a fantasy verziou vlka.

Inak ide ale skôr len o prelet vcelku tradičným fantasy prostredím, vrátane veľkolepých zrúcanín a bujných lesov. Zatiaľ teda nič objavné, ale plnohodnotné odhalenie zatiaľ stále nepomenovanej hry je naplánované už na 2. apríla, kedy sa podrobnosti o novom fantasy RPG dozvieme exkluzívne na IGN.

- Reklama -

Vývojára Mikea Laidlawa preslávila predovšetkým séria Dragon Age od BioWare, štúdio Yellow Brick Games založil v roku 2020 spoločne s ďalšími veteránmi z odboru, teraz v ňom pôsobí ako hlavný kreatívny riaditeľ. Práve vďaka jeho skúsenostiam a obľube Dragon Age budí aj jeho nová hra nemalé očakávania, ale špekulovať o tom, ako to dopadne, je v tejto chvíli samozrejme predčasné.

Yellow Brick Games už v minulosti popisovali svoje prvé RPG ako „ambiciózne“, plné „emergentných systémov“ a s cieľom vytvoriť „pestré interaktívne svety.“ Čo znie všetko veľmi pekne, obzvlášť keď je pri kormidle Laidlaw. Fanúšikovia Dragon Age a vôbec fantasy RPG tak môžu začať vyzerať budúci utorok, kedy sa o zatiaľ nepomenovanej novinke dozvieme konečne prvé konkrétne informácie.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x