Call of Duty: Black Ops Cold War odsúva štart prvej sezóny

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Očakávaná dávka nového obsahu, ktorý bol pre hru Call of Duty: Black Ops Cold War naplánovaná na 10. decembra sa dočkala odkladu. Namiesto pôvodne plánovaného termínu sa prvá sezóna spustí až o týždeň neskôr, teda 16. decembra. Informujú o tom samotní vývojári na oficiálnych stránkach.

Activision nešpecifikoval dôvod, prečo k odkladu dôjde. Skrze oznámenie bolo len uvedené, že chystaná sezóna predstavuje vôbec najväčší bezplatný balíček obsahu v histórii Black Ops. Hráčov láka na pridanie ďalších zombie režimov, režimu 2v2 Gunfight a série máp.

- Reklama -

Do hry Call of Duty: Black Ops Cold War má doraziť podľa vývojárov aj rozsiahla úprava a pridanie zbraní, operatívcov, odmien v Battle Passe a celkové zlepšenie herného postupu v online režimoch. Spomenuté zmeny sa tak nedotýkajú len Black Ops Cold War, ale taktiež aj Warzone, pričom tu bude novinkou aj nová mapa s predpokladaným názvom Rebirth Island.

Aj keď nie je známe, prečo sa štart prvej sezóny presúva, jeden dôvod by sa asi predsa len našiel. Už tento štvrtok 10. decembra totiž vychádza dlhoočakávaný Cyberpunk 2077.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x