Call of Duty: Mobile oslavuje prvé výročie veľkou aktualizáciou

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Call of Duty: Mobile oficiálne uzrelo svetlo mobilného sveta 15. októbra v roku 2019. Activision sa rozhodol prvé narodeniny osláviť poriadne veľkým update-om. Informuje o tom portál GameSpot.

Výročná aktualizácia vychádza pre systémy s androidom a iOS, pričom vývojári hovoria o „najväčšej injekcii obsahu vôbec“ v histórii hry. Jej súčasťou je napríklad úplne nová mapa v režime battle royale, ktorá dostala názov Alcatraz. Áno, inšpiráciu čerpali z umiestnenia Alcatrazu v režime Blackout v hre Black Ops 4.

- Reklama -

Novinkou je aj spoločenský priestor „The Club“. Ide o takzvaný hangout, alebo oddychovú zónu, kde sa hráči môžu zúčastňovať rôznych minihier, ako sú šípky či rôzne arkádové skákačky. Do Call of Duty: Mobile bol taktiež pridaný battle pas s novými úrovňami, zdolaním ktorých získate rôzne kozmetické doplnky. Spomenúť musíme nové mapy King a Halloween Standoff, ktorá je nočnou verziou mapy Standoff, do ktorej pribudli rôzne strašidelné prvky.

Čerešničkou na torte je režim Cranked, ktorý debutoval už v hre Call of Duty: Ghosts. Ide o to, že keď je hráč eliminovaný, získa 30 sekúnd, počas ktorých sa pohybuje oveľa rýchlejšie a získava aj dvojnásobný počet bodov za zabitia.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] šanca na úspech. Jedným z najväčších úspechov na poli mobilného hrania je nepochybne hra Call of Duty Mobile. Stiahlo si ju už vyše 300 miliónov hráčov po celom svete iba za jeden rok od […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x