Call of Duty víkendový bonus event ešte stále prebieha

Mário Gurský Mário Gurský

Od 2. – 5. októbra budú v hrách Call of Duty: Modern Warfare a Warzone zdvojnásobené XP, ktoré hráč obdrží. Event bude prebiehať tak na PC, Xbox One ako aj PlayStation 4. Dvojitý XP víkend je k dispozícii vo všetkých herných režimoch. Hráči môžu získať dvojité XP pre svojich operátorov, zbrane ako aj v double battle. Tento event príde obzvlášť vhod vzhľadom na to, že nedávno bola spustená 6. sezóna.

Sezóna 6 je k dispozícii v Call of Duty: Modern Warfare ako aj vo Warzone, spolu s doplnkami ako sú noví operátori či nové blueprinty na zbrane. Najnovšia sezóna však pridáva aj rýchle cestovanie v podobe nového metra. Podzemný vlak ide po celom Verdansku a zastavuje sa na niekoľkých rôznych miestach, kde sa hráči môžu dostať do rôznych potyčiek.

Od 20. októbra do 3. novembra bude dostupný tématický event s tématikou Halloween a ponesie názov Haunting in Verdansk. Táto udalosť zavíta do oboch spomínaných titulov. Pôjde o časovo obmedzený režim a odmeny. Ďalšou novinkou je, že Activision odhalil podrobnosti o Zombie režime v novom pripravovanom Call of Duty: Black Ops Cold War. Tá prinesie späť obľúbenú prvú zombie mapu.

Informáciu priniesol portál GameSpot.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x