Československých legionárov v Last Train Home čakajú nové misie

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Brnenské štúdio Ashborne Games už budúci týždeň rozšíri príbeh československých legionárov. Pre historickú real-time stratégiu Last Train Home totiž vyjde dodatočný balíček nazvaný Legion Tales. Ten prinesie kolekciu 10 nových, samostatných misií, ktoré rozprávajú o bojových stretnutiach tak veľkolepých, že sa medzi legionári stali legendárnymi.

„Prežite nové vzrušujúce príbehy československej légie na ceste domov. Pridajte sa k ostrieľanému veteránovi a skvelému rozprávačovi Zoltanovi, ktorý láskyplne spomína na príbehy o odvahe a bratstve od tých, ktorí bojovali na frontovej línii. Vo svojom hrdinskom rozprávaní síce občas preháňa a niečo si nepamätá úplne presne, ale hlavné je, že je to skutočne nezabudnuteľný príbeh,“ láka tlačová správa.

- Reklama -

Nové misie otestujú vaše schopnosti a rozhodovanie. „Či už ste skúsený hráč, alebo nováčik, tieto misie sľubujú napínavý zážitok, ktorý obohatí svet hry Last Train Home,“ tvrdia vývojári. Podľa nich dobrodružstvo nekončí dohraním príbehu, pretože Legion Tales prináša množstvo výziev, ktoré vám pomôžu preveriť vaše schopnosti a vyladiť stratégiu.

V misiách nájdete voliteľné výzvy. Keď ich splníte, budete odmenení novo implementovanou meta-menou. Tú je možné použiť na nákup nových prednastavených jednotiek pre vedenie v misiách, čo umožní iný strategický prístup.

Last Train Home: Legion Tales vyjde 1. 2. 2024 za 14,99 €. Počas prvého týždňa (do 8. 2. 2024) bude zľava 10 %.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x