Chuck Norris zavíta na Vianoce do World of Tanks

Michal Frajkor Michal Frajkor

Tento rok je v mnohých ohľadoch zvláštny a s blížiacimi sa vianočnými sviatkami sa každý bude snažiť tráviť posledné týždne tohoto roka s ľuďmi, ku ktorým má blízko. Takáto pohoda čaká, samozrejme, aj na hráčov World of Tanks. Na tohtoročných oslavách Vianoc a Nového roku sa hráči zamerajú na dve veci: súboje a dekorácie.

Od 9. decembra do 11. januára sa malé horské mestečko premení v raj tankov, kde si môžu svojich železných miláčikov vyzdobiť podľa svojich prianí a predstáv. Ale to nie je všetko – tankové vianočné mestečko má aj zvláštneho obyvateľa: Chucka Norrisa! Táto spolupráca s Chuckom Norrisom bola zabezpečená talentovou agentúrou MN2S Talent Agency.

- Reklama -

Špeciálne Chuckove výzvy

Chuck vytvoril pre každého tankistu vlastnú výzvu, v ktorej si otestuje svoje odhodlanie a vytrvalosť. Každý deň bude k dispozícii nová misia, ktorých bude celkom 32. Niektoré odmeny sú skvelé, no niktoré sú mimoriadne špeciálne a to vrátane špeciálneho slotu pre vozidlo Holiday Ops, ktoré hráčom umožní zvoliť si za veliteľa samotného Chucka Norrisa.

“Hráči radi hovoria, že mali byť na tej druhej strane, keď prehrajú zápas. Nuž, teraz to bude už len pravda,” hovorí Chuck Norris, veľvyslanec World of Tanks. “Ako asi všetci viete, aj keď sú stávky na stole, nie som ten, kto sa vyhýba výzve a dúfam, že moji kolegovia tankisti sú na mňa hrdí, keď príjmu výzvu Chucka Norrisa!”

Rovnako ako v minulom roku aj počas Sviatočnej operácie ide o zbieranie ozdôb a celkovú výzdobu vašej sviatočnej garáže. V tomto zasneženom meste je množstvo vecí, od klaviristu, ktorý vystupuje pre obyvateľov, až po obrovský vianočný stromček, ktorý stojí na prvom mieste. Obliekaním mesta hráči zvýšia svoju vianočnú atmosféru a súčasný výnos. Tankisti budú odmenení rôznymi ozdobami a dekoráciami za vytváranie vlastných ohňostrojov (aj keď za použitia nepriateľských vozidiel) a za plnenia zvláštnych misií. Existujú stovky ozdôb, ktoré je potrebné nazbierať a 4 zbierky, ktoré je potrebné dokončiť na to, aby si hráči mohli všetko vyzdobiť podľa svojho srdca.

- Reklama -

Každý deň nový darček

Snehulienky sú navyše späť a každý deň rozdávajú špeciálne darčeky. Každý zo štyroch dám je zodpovedná za jednu konkrétnu kolekciu. Tie sú Vianoce, Nový rok, Lunárny nový rok a Kúzelný nový rok.

“Rok 2020 sa chýli ku koncu a my chceme dať komunite niečo, čo si zapamätá,” hovorí Max Chuvalov, riaditeľ globálneho vydavateľstva World of Tanks. “Sviatočná operácia je vždy naša najväčšia udalosť v hre a je to perfektný spôsob, ako sa užiť koniec roka! Dúfame, že to naozaj každého dostane do vianočnej nálady.”

A konečne, prázdniny sú časom rozdávania a tento rok, aj keď je šialený, sa nijak nelíši. Všetci hráči – či už sú na zozname “Počúval” alebo “Nepočúval” – po prihlásení prejav uznania: úplne nový Pz. Dfl. IC, nemecký stíhač tankov úrovne IV. s automatickým podávačom. Vďaka Ježiško!

- Reklama -
3 komentárov
3 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] si pozrieť napríklad všeobecný chat v hre World of Tanks, alebo komentáre na Facebooku ak niekto z vývojárov populárnych online hier vydá nejakú […]

trackback

[…] čas začať novú cestu s čerstvým obsahom a funkciami pridanými do hry World of Tanks. Po vianočnej aktualizácii je čas prísť s novou. S aktualizáciou 1.11.1 do hry vstupujú talianske ťažké tanky s […]

trackback

[…] chvíľou zverejnili upútavku na očakávanú vianočnú udalosť v hre – Holiday Ops 2022. Minulý rok nám do hry priniesol sviatočnú náladu Chuck Norris. Autori teraz zašli ešte ďalej a do World […]

Naša relácia

- Reklama -
3
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x