Cyberpunk 2077 a pohľad z tretej osoby. Takto by ste hrať nechceli

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Cyberpunk 2077 vládne hernému svetu. Či už v pozitívnom, alebo negatívnom slova zmysle. Hráči, ktorí si titul od vývojárov z CD Projekt Red kúpili riešia okrem iného aj jednu „zásadnú“ vec. Tou je pre mnohých pohľad z prvej osoby. Kontroverzné RPG totiž neponúka inú možnosť, ale hráči si pochopiteľne k tomu cestu našli. A to buď cez modifikácie, alebo, v horšom prípade, cez bugy.

Napr. jeden z hráčov nahral na Youtube video, v ktorom zachytáva chybu súvisiacu so zaseknutím kamery pri riadení vozidla. Tá sa pri vystúpení V správne neprepla a výsledkom je skutočne zábavný pohľad na tancujúcu postavu bez hlavy. Ide však zrejme o unikátnu chybu, ktorá hráčov netrápi až tak často, ako iné, vážnejšie problémy.

- Reklama -

Vráťme sa však späť k modifikáciám v hre Cyberpunk 2077, cez ktoré sa hráči snažia zmeniť kameru. Niektorým šikovným moderom sa to už podarilo a tak sociálnymi sieťami koluje množstvo videí. Užívateľ s prezývkou Cineagle už pred týždňom nahral video, na ktorom behá po svete.

Klasické behanie vyzerá celkom prirodzene, musíme podotknúť, že postave sa pekne vlnia aj vlasy. Horšie to už je pri pohľade z boku kde vidieť, ako sa V pohybuje v dosť neprirodzenom záklone.

Pri našom pátraní sme narazili aj na video zo streľby z tretej osoby. Musíme však upozorniť, že ide o animácie vytvorené na mieru ilúzie pohľadu z prvej osoby.

- Reklama -

Cyberpunk 2077 zrejme v najbližšej dobe neponúkne oficiálny mód, alebo možnosť, aby sme si mohli zahrať aj z pohľadu tretej osoby. Podmienené to môže byť aj tým, že práve pohľad z prvej osoby je pre príbeh dôležitý.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] môžete detailne pozrieť. Hra je totiž z pohľadu prvej osoby (aj keď už existujú neoficiálne módy na pohľad z tretej osoby). To znamená, že svoju postavu v podstate počas hrania ani neuvidíte. Ak nepočítame […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x