Cyberpunk 2077 sa dostáva k prvým hráčom

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Aj keď do vydania najočakávanejšej hry tohto roka – Cyberpunk 2077, ostáva ešte zopár dní, prví šťastlivci sa môžu do Night City pozrieť už teraz. Na internete sa totiž objavujú fotografie obalu hry z rôznych skladov. Informuje o tom portál Kotaku.

Bolo tak len otázkou času, než si niekto hru „vezme“ a vyskúša, a tak sa aj stalo. Niekto dokonca začal hru od vývojárov z CD Projekt Red streamovať. Podľa dostupných informácií malo ísť o PS4 verziu hry a na internet takýmto spôsobom malo uniknúť približne 20 minút hrania. Aj keď bolo oficiálne video stiahnuté, predsa len je k dohľadaniu na niektorých diskusných fórach.

- Reklama -

V tomto konkrétnom prípade stream neobsahoval žiadne spoilery, konieckoncov predstavil časť hry, ktorú sme mohli vidieť v propagačných materiáloch. To však neznamená, že sa na internete nemôžu objaviť tvrdé spoilery. Ak si chcete Cyberpunk 2077 užiť, v nasledujúcich dňoch a týždňoch vám odporúčame, aby ste boli na internete obozretní.

Navzdory tomu všetkému, hráči pri tejto informácii hovoria aj o jednej pozitívnej veci. Vyzerá to totiž tak, že sa hry dočkáme sľúbeného 10. decembra. Brány Night City sa otvoria pre hráčov na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x