Cyberpunk 2077 zrejme dostane 2 herné režimy

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Dočkali sme sa. Teda ešte nie úplne, ale ak sa nič nezmení, tak tento štvrtok oficiálne vyjde azda najočakávanejšia hra tohto roka – Cyberpunk 2077. Prvé kusy hier už dorazili majiteľom a tak sa na internete objavujú stále nové informácie.

Tie najnovšie zverejnil používateľ Redditu s prezývkou DanXel. V sérii fotiek prezentuje obe možné nastavenia na Xbox Series X. Zatiaľ čo režim Quality povyšuje podľa očakávania grafickú fidelitu Xbox One verzie na maximálnu možnú úroveň, režim Performance obetuje časť pozlátka pre vyššiu a stabilnejšiu snímkovaciu frekvenciu.

Cenou za plynulejší chod hry je potom nielen strata niektorých detailov, ale údajne aj citeľný prepad rozlíšenia. V tomto ohľade DanXel špecificky hovorí o možno využití dynamického rozlíšenia.

Podľa neho má Performance rozlíšenie v Cyberpunk 2077 cieliť na 60 FPS, zatiaľ čo Quality len na 30 FPS. Dodal však, a my sa k tomu pripájame, že nejde o oficiálnou cestou potvrdenú informáciu. Vzhľadom na to je nutné brať ju s istou rezervou.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x