DC FanDome sa po feedbacku od fanúšikov rozdelí na 2 podujatia

Mário Gurský Mário Gurský

DC si pre svojich fanúšikov už na tento víkend pripravilo veľkolepé podujatie. DC FanDome sa kvôli pandémii koronavírusu uskutoční výhradne v online priestore, a tak sa ho môžete zúčastniť aj vy. Organizátori navyše vypočuli spätné väzby od ľudí a pôvodné plány narýchlo zmenili. Informuje o tom portál IGN.

Po novom sa podujatie rozdelí na dve samostatné udalosti. Prvá bude k dispozícii už túto sobotu 22. augusta a ponesie názov: DC FanDome: Heroes Hall. Druhá sa uskutoční o necelý mesiac neskôr, 12. septembra s podtitulom Explore the Multiverse.

Spoločnosť tak vypočula kritické ohlasy po zverejnení prvotných plánov. Fanúšikovia si totiž sťažovali na to, že v jednom čase sa budú vysielať rôzne panely a teda si budú musieť vyberať čo chcú sledovať, pričom nezvolená voľba už nebude k dispozícii. Týmto krokom sa tento problém odstráni.

Akcia nabitá superhrdinami

Sobotný program ostane poväčšine nezmenený. Tešiť sa môžeme na oznámenie dvoch nových hier od DC. Organizátori navyše sľubujú špeciálne programy, panely a exkluzívne ukážky zo širokej škály filmov, televíznych seriálov, hier, či komiksu.

Obsah tohto podujatia sa bude premietať v troch rôznych časoch a dostupný bude len na platforme DC FanDome „v epickom svete, ktorý navrhol Jim Lee,“ píše sa v oficiálnom stanovisku. V našich končinách sa prenos začne v sobotu o 19. hodine.

Podoba septembrového podujatia bude na fanúšikoch

O tom, ako bude vyzerať DC FanDome: Explore the Multiverse, rozhodnú samotní diváci. Tí si totiž sami budú môcť naprogramovať celý deň a jednotlivo si vyberať z jednotlivých panelov a prenosov a sledovať ich tak, ako im to bude vyhovovať. Jednotlivé možnosti sú už teraz dostupné na oficiálnom webe podujatia.

„Vypočuli sme fanúšikov. DC FanDome, tento jedinečný a obrovský projekt by bol pre nich nezvládnuteľný, ak by sa konal len v jeden deň. Za 24 hodín by to nezvládol ani Flash,“ píše sa v závere vyhlásenia.

Podujatie budeme samozrejme sledovať aj my a o všetkom dôležitom vás náležite informovať.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x