Dead by Daylight ohlasuje bezplatný upgrade na next-gen verziu

Norbert Šinka Norbert Šinka

Nastáva čas, kedy vývojári začínajú objasňovať svoje plány a kroky s next-gen konzolami. Najnovšie nám o tom prezradili tvorcovia hry Dead by Daylight (nezvyčajná multiplayer online hra), Behaviour Interactive. Podľa všetkých indícií to vyzerá veľmi priaznivo pre fanúšikov tejto hry, nakoľko zdá sa, že update pre hráčov na next-gen bude zadarmo. Informuje o tom portál Eurogamer.

Kedy môžeme bezplatný upgrade očakávať?

Spoločnosť Behavior Interactive oznámila, že hra dorazí na konzoly novej generácie v priebehu prázdnin 2020. Okrem iných zmien aj s „vylepšenou grafikou oproti súčasným verziám“ a bude bežať pri 4K so 60 FPS. Dead by Daylight teraz vstupuje do prvých etáp veľkej grafickej opravy, ktorá podľa Behavior Interactive nakoniec povedie „k úplne remastrovanej edícii hry“.

- Reklama -

Čo sa s Dead by Daylight teda plánuje?

„Osvetlenie a VFX budú výrazne vylepšené, rovnako ako modely, textúry a animácie,“ vysvetlila spoločnosť Behavior Interactive v tlačovej správe. „Do máp budú pridané ďalšie rekvizity a miestnosti budú poskytnuté správne funkcie, aby boli lepšie identifikovateľné. Rework sa bude realizovať prostredníctvom pravidelných aktualizácií, pričom vizuálne vylepšenia budú prichádzať každých šesť týždňov po aktuálnom pláne kapitol a archívov – počnúc budúcim týždňom.”

Dôležité je, že tí, ktorí už hru vlastnia na súčasných konzolách, si budú môcť zahrať hru zadarmo na konzolách Xbox Series X a PlayStation 5. Zároveň si zachovajú predchádzajúci pokrok. „Súčasní hráči, ktorí túto hru vlastnia a rozhodnú sa kúpiť si next-gen konzolu, zažijú bezproblémový prechod a dostanú Dead by Daylight zadarmo na svojej novej platforme podľa výberu, pričom si zachovajú všetok postup,“ dodáva vývojár v tlačovej správe.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x