Dead Island 2 prichádza na Steam, ten starší je zároveň zadarmo

Michal Frajkor Michal Frajkor

Minuloročný Dead Island 2, doteraz dostupný pre PC len cez Epic Store, sa 22. apríla konečne dostane aj na Steam. Ak si viedli kalendár tak áno, uhádli ste: je to rok a jeden deň po tom, čo hra vyšla v obchode Epic Games Store. Ak zavriete oči, môžete si takmer jasne predstaviť podmienky zmluvy, ktorú spoločnosť Deep Silver podpísala so spoločnosťou Epic.

Na oslavu tohto vydania si môžete pridať do knižnice Dead Island: Riptide Definitive Edition zadarmo na Steame a to do štvrtka 15. februára. Navyše Dead Island Retro Revenge je v 75 % zľave do 20. februára. Takže aj keď si druhú hru na Steame možno nechcete kúpiť, minimálne podarený Riptide je zadarmo a hry zadarmo sa vždy zídu.

- Reklama -

Napriek tomu, že hra vo veľkom štýle prichádza na Steam, možno by ste mali počkať, kým nebude v zľave. V našej recenzii sme o hre napísali: “Pri nevýraznom príbehu hre Dead Island 2 ubližuje aj slabšia hrateľnosť a niektoré problémy s vyvážením, ale vďaka hlbokému systému boja zblízka a bohatému prostrediu je to lepšia hra ako pôvodná, čo je možno to najdôležitejšie, čo o nej môžeme povedať po tom všetkom, čím si prešla.” Možno to Dead Island 3 niekedy dotiahne k dokonalosti.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x