NBA 2K21 na Xbox Series X zaberá cez 100 GB disku

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

NBA 2K21 na Xbox Series X zaberie značné množstvo úložného priestoru. Basketbalový simulátor novej generácie zaberie presne 101 GB miesta na disku. S informáciou prišiel portál GameSpot.

Nie je jasné, prečo hra vyžaduje toľko miesta na pevnom disku, ale môže to byť aj tým, že obsahuje niekoľko pôsobivých grafických vylepšení. Riaditeľ Visual Concepts, Mike Wang, v jednom z rozhovorov priblížil, ako nové generácie konzol zlepšujú zážitok z hrania.

Wang zdieľal veľké množstvo informácií vrátane toho, ako hra lepšie zaobchádza s loptou. Titul taktiež prináša konzistentnejší pohyb pri hre na PlayStation 5 či Xbox Series X. Aj nedávny gameplay zvýraznil ohromujúci vizuál. Okrem týchto zmien pridávajú vývojári špeciálne k verziám novej generácie aj WNBA.

NBA 2K21 vychádza práve dnes, 10. novembra, na konzoly Xbox Series X/S. O dva dni neskôr ju bude nasledovať aj PlayStation 5. Nepôjde však o bezplatnú aktualizáciu. Hra je totiž už od 4. septembra dostupná na PS4, Xbox One a PC a je ju možné hrať vďaka spätnej kompatibilite.

Tí, ktorí si však chcú zahrať verziu na nových konzolách si však budú musieť zaplatiť akoby novú hru v cene okolo 70 €. Či sa to hráčom oplatí je len na ich zvážení. Hra si v recenziách vyslúžila hodnotenie v priemere 6,5/10.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x