Deadpool by sa mohol dočkať vlastnej videohry

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Herec, ale najmä dabingový herec Nolan North chce, aby Marvel vytvoril novú hru – Deadpool. Správu priniesol portál PCGamesN.com.

Na svetlo sveta sa dostala hra Marvel’s Avengers. Nie je preto na škodu pozrieť sa na to, či by aj iní superhrdinovia nemohli dostať samostatnú videohru. Stále populárnejší Deadpool je jedným z kandidátov.

- Reklama -

North, ktorého hlas môžeme poznať z hier ako Call of Duty: Black Ops4, Middle-earth: Shadow of War či Mafia 3, sa o takéto herné spracovanie snaží už po druhýkrát. „Chcem, aby to Marvel spravil. Mohli by sme Ryana nechať spraviť cameo v takejto hre,“ uviedol.

Deadpool sa už svojej vlastnej videohry dočkal v roku 2013. O tri roky neskôr vyšiel remaster na PS3 a Xbox One. Akčná adventúra však bola z dôvodu problémov s právami dvakrát stiahnutá – najskôr v roku 2014 a potom v roku 2017, pričom odvtedy už nie je k dispozícii na Steame.

„Ryanovi (pozn. Reynoldsovi, ktorý vo filmoch stvárnil komiksovú postavu) sa veľmi páčil originál. Dokonca mi raz napísal, že som ho v očiach jeho detí spravil ešte viac cool,“ dodal North.

- Reklama -

Deadpool sa začiatkom tohto roka dočkal vo Fortnite vlastnej udalosti, takže je dosť populárny na to, aby si obhájil aj svoju vlastnú hru. Vzhľadom na to, že po akvizícii sa spoločnosť Fox dostala pod záštitu Disney, nie je vylúčené ani to, že by sa jeho postava mohla objaviť napr. v Marvel’s Avengers.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x