Demo hry Modern Warfare 3 bude k dispozícii najskôr na PlayStation

Mário Gurský Mário Gurský

Verejná beta verzia hry Modern Warfare 3 bude najprv dostupná pre používateľov PlayStation. Vyplýva to z reklamy prevzatej z arabského kanála spoločnosti Sony na YouTube, v ktorej sa údajne uvádza, že hráči si môžu demo zahrať najprv na PlayStation minimálne päť dní pred ostatnými platformami.

Ako si všimol a preložil špecialista na Call of Duty, CharlieIntel – a ako to už v dnešnej dobe býva – prvej bety sa budete môcť zúčastniť len vtedy, ak ste si hru najprv predobjednali.

- Reklama -

Hoci väčšina predtým získaného obsahu z hry Modern Warfare 2 bude k dispozícii aj v hre Modern Warfare 3, existuje niekoľko výnimiek, predovšetkým v prípade rozdielov v hrateľnosti medzi oboma hrami. „Napríklad, ak v hre MW3 nie je k dispozícii taktické obojživelné vozidlo alebo konkrétny kus taktického či smrtiaceho vybavenia v niektorom z herných režimov,“ vysvetľuje spoločnosť Activision, „všetky skiny, ktoré ste si odomkli pre tieto predmety v hre MW2, nebudú v hre MW3 k dispozícii.“ Neprenesie sa ani hudba Wartracks.

Hra Call of Duty: Modern Warfare 3 bola začiatkom tohto týždňa konečne oficiálne oznámená po mesiacoch správ, podľa ktorých bude tohtoročný diel pokračovaním hry Modern Warfare 2. Activision zatiaľ o Modern Warfare 3 nehovorí konkrétne, ale potvrdil uvedenie hry na trh 10. novembra na konzolách Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -