Star Wars Outlaws bez internetu nenainštalujete

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Včera sme vám priniesli článok o príbehovom traileri na Star Wars Outlaws. Ten stanovil príchod akčnej adventúry od tvorcov The Division na 30. augusta tohto roku. Teraz sme sa dozvedeli niekoľko ďalších detailov.

Pokiaľ si budete Star Wars Outlaws kupovať v krabičke, tak musíte počítať s tým, že pri inštalácii bude hra vyžadovať pripojenie k internetu. Je to z dôvodu toho, aby sa stiahli potrebné aktualizácie. Potom bude možné hrať bez pripojenia k internetu. Rovnaká podmienka bola u Avatar: Frontiers of Pandora. Pri tejto akcii od rovnakého štúdia vtedy Ubisoft vysvetľoval, že hru je možné hrať offline, ale prvý patch je povinný.

- Reklama -

Ubisoft pri vývoji Star Wars Outlaws spolupracuje so spoločnosťami Nvidia a Intel. V prvom prípade bude zaistená podpora RTX technológií, medzi ktoré patrí NVIDIA DLSS 3 pre navýšenie snímkovej frekvencie pomocou AI, ray-tracingové efekty a NVIDIA Reflex pre lepšiu odozvu na ovládanie. Okrem toho bude hra podporovať GeForce Now, aby si hru mohli zahrať aj tí, čo nemajú veľmi výkonné počítače a notebooky.

Spolupráca s Intelom má byť zárukou správnej optimalizácie pre procesory Intel Core 14. generácie. Vďaka tomu má byť lepší zážitok na týchto procesoroch.

Pre Intel je to cenná spolupráca, pretože môžeme spojiť silu a výkon našich procesorov Intel Core 14. generácie so skvelými hrami, ktorými je štúdio Massive Entertainment preslávené. Star Wars zostávajú jednou z najikonickejších sérií pre hráčov počítačových hier na celom svete a v kombinácii s vynikajúcim herným výkonom a spoľahlivými funkciami našich procesorov, vrátane mobilných čipov Intel Core radu HX a desktopových procesorov radu S (14. generácie), sa nemôžeme dočkať, až vám v hre Star Wars Outlaws poskytneme ten najlepší možný zážitok

komentoval spoluprácu Roger Chandler, viceprezident Intelu.

Okrem toho bude Star Wars Outlaws ponúkaný v špeciálnych balíčkoch s vybranými procesormi a notebookmi. Týkať sa bude procesorov 14. generácie a notebookov od partnerov HP, Lenovo, Dell, Acer, ASUS, MSI a Razer. Propagačná akcia bude prebiehať do 31. 7. tohto roku a kľúč s hrou bude možné aktivovať do 15. 9. 2024.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x