Demon’s Souls Remake na PS5 prichádza s informáciami

Mário Gurský Mário Gurský

Demon’s Souls bola prvou hrou od štúdia From Software’s. Vďaka úspechu tohto titulu sme sa neskôr dočkali hier ako napríklad Dark Souls, Bloodborne a Sekiro. Práve toto priekopnícke RPG to celé odštartovalo a jeho remake prichádza práve včas, aby bolo pripravené na launch konzoly PlayStation 5.

Ako spomína portál GameSpot, tak hru z PlayStation 3 od From Software’s prevzali vývojári z Bluepoint Games. Demon’s Souls tak dorazi na konzolu PS5 12. novembra. Titul si môžete pred-objednať dopredu už teraz, aby Vám v hraní v deň launchu nič nebránilo.

- Reklama -

Počas nedávneho eventu PS5 Showcase nám Sony poskytlo prvý pohľad na hru Demon’s Souls. V ukážke sme mohli vidieť prvú oblasť a zdá sa, že medzi jednotlivými prechodmi medzi oblasťami nie sú žiadne načítacie sekvencie a predeli.

Všetko vyzerá presne tak isto. Iba s „malým„ rozdielom. Demon’s Souls vyzerá oveľa krajšie s podrobnejšími vizuálnymi prvkami a k tomu všetkému v 4K s doprovodom 60 snímkov za sekundu (FPS). Vidíme, ako hráč dobíja nepriateľov v danej lokácii a potom končí u šéfa démonov Vanguard. Rovnako ako v pôvodnom titule je nevyhnutná vaša smrť. Potom nasleduje zostrih rôznych oblastí.

O tom, že hry zdražejú sme vás informovali v tomto článku. Táto cenová politika zasiahne aj Demon’s Souls. Titul po prepočte bude stáť necelých 80 €. PlayStation Store zatiaľ aktívny nie je preto cenu nemôžme porovnať. Nepredpokladá sa však, že ceny by sa mali líšiť.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x