Dinosauria strieľačka Exoprimal hráčov nezaujíma. Aj tak odštartuje štvrtá sezóna

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Capcom sa snaží nalákať hráčov do strieľačky Exoprimal. Tentokrát k tomu zvolil prepojenie s Mega Manom v rámci štvrtej sezóny, ktorá sa začne 17. apríla tohto roku.

Štvrtá veľká aktualizácia do dino akcie prinesie dva nové herné režimy a šesť ďalších variantov Exosuitov. Čo sa Mega Mana týka, tak sa môžete tešiť na novú rockovú bitku s bossom a kozmetické doplnky.

- Reklama -

Prvým novým módom je Time Loop Rebellion. Ide o kooperatívne výzvy, kde sa 10 hráčov stretne s finálnym bossom, Behemothom, v jeho ešte mocnejšej podobe. Pripraviť sa máte na vysokú obtiažnosť aj lákavé odmeny.

Druhým je Custom Match. Umožní vám vytvoriť si vlastnú lobby a vybrať si mapu a typ misie. Potom môžete hru zdieľať s hráčmi na rôznych platformách, aby ste spoločne mohli prechádzať príbehovým režimom Dino Survival, Savage Gauntlet a Time Loop Rebellion. Custom Match obsahuje ešte nové nastavenie Quick Brawl. Cez neho sa môžete vrhnúť rovno do svojich obľúbených záverečných misií.

Nových Exosuitov vo variante Beta bude rovno šesť. Tím sa zoznam rozrastá na celkom 30. Nové sú:

- Reklama -
  • Zephyr Beta: Boost Claws
  • Vigilant Beta: Bowhunter
  • Krieger Beta: Blitz Cannon
  • Murasame Beta: Windcaller
  • Witchdoctor Beta: Plasma Shot
  • Nimbus Beta: Wild Bomb

Otázkou je, ako dlho bude Capcom hru podporovať. Za posledných 24 hodín bolo v hre na Steame súčasne zaznamenaných iba 148 hráčov. To je dosť málo. Bohužiaľ nevieme, ako na tom sú konzoly. Exoprimal je dostupný pre PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One a PC (Steam). Nájdete ho aj v predplatnom Game Pass.

Nezáujem hráčov o hru je pre nás prekvapivý. V našej recenzii sme hre udelili 7 bodov z možných 10. Michal v nej body strhol za „béčkový“ príbeh, nie až tak zaujímavé prvé hodiny hrania a paradoxne za množstvo nastavení, v ktorých sa môže človek stratiť.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x