Do hry House Flipper dorazilo kyberpunkové DLC

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Cyberpunk 2077 sa dočkal viacerých odkladov. Čakáme naň v podstate celý tento rok. Posledné informácie hovoria o tom, že sa ho dočkáme 10. decembra. Ak by ste sa však kyberpunkového sveta nevedeli dočkať, máme pre vás riešenie. Ako informuje portál PC Gamer, ponúka ho hra House Flipper.

Zaujímavý simulátor, v ktorom ide o upratovanie a renováciu zanedbaných bytov a domov, bol svojho času hitom. A pretože sa v dnešnej dobe trendy menia z mesiaca na mesiac, snažia sa aj vývojári aspoň trošku ohriať na žiari reflektorov, ktoré už čoskoro zasvietia na hru od štúdia CD Projekt Red. Práve preto predstavili kyberpunkovo ladené DLC.

V ňom nechajú všetkých záujemcov upratať byť v distopickom meste Neo-Tokyo. Byt, ktorý obýval akýsi hacker. Rozšírenie pridáva cez 60 tematických predmetov, s ktorými hra získava úplne odlišnú atmosféru. Najlepšie na tom je, že za to nezaplatíte ani cent.

Rozšírenie je totiž od dnešného dňa k dispozícii zadarmo na Steame. Čakanie na Cyberpunk 2077 vám tak môže nečakane skrátiť práve House Flipper.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x