Do Marvel’s Avengers prichádza update. Rieši vyše 1000 chýb

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Pády hry, grafické bugy či blokovanie postupu hry Marvel’s Avengers. To je len zlomok toho čo trápilo Marvel´s Avengers od svojho vydania. Tomu by však malo byť aspoň z časti koniec. Vývojári totiž vydali aktualizáciu 1.3.0.

Titul od vývojárov z Crystal Dynamics bol prijatý celkom dobre. Hráči si paradoxne pochvaľovali single-player režim, ale postupne si zvykajú aj na multiplayer. Na čo si však rozhodne zvyknúť nemohli bolo množstvo chýb, ktoré hru od začiatku vydania sprevádzali.

- Reklama -

Oficiálne stránky hry Marvel’s Avengers pripomínajú, že tento update je zo série prvých veľkých, ktoré majú opraviť rôzne problémy. Uvádza sa, že aktualizácia 1.3.0 rieši vyše 1000 menších i väčších chýb. Tie hlásili samotní hráči prostredníctvom Redditu či iných diskusných fór.

Najväčším problémom Marvel´s Avengers doteraz bola nestabilita, ktorá spôsobovala časté pády hry. Aj keď primárne išlo o pc hráčov, občas sa tak stávalo aj konzolistom. Kvôli hre už vydala aktualizácie grafických kariet aj Nvidia. Vyzerá to teda tak, že si hru budeme môcť užiť ešte viac.

Recenziu na tento titul si môžete prečítať na tomto odkaze. Na internete je dostupný zoznam všetkých úprav, ktoré update prináša. Pozrieť si ho môžete na tomto odkaze.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x