Do Star Wars Squadrons mieri nový obsah

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Hráči nedávno vydaného Star Wars Squadrons sa už čoskoro môžu tešiť na nový obsah. Ten do hry pribudne v dvoch fázach – časť koncom novembra a časť v decembri. Informoval o tom portál VG247.

Už na budúci týždeň, konkrétne v stredu 25. novembra dorazí do hry v rámci aktualizácie 3.0 nová mapa. Pôjde o Fostar Haven, ktorá sa objavila v singleplayer móde. „Nová“ lokalita bude pridaná do Fleet Battles a Dogfight módu. Vývojári z Motive Studios ju upravili tak, aby herný zážitok v online režimoch zodpovedal ostatným šiestim mapám.

- Reklama -

V tejto fáze prídu do hry aj rôzne vylepšenia pre obe strany tímov. Aktualizácia tiež prinesie ďalšie opravy, vyváženie zmien a celkové vyladenie hry.

Decembrová aktualizácia hry Star Wars Squadrons s označením 4.0 prinesie aj dve hviezdne lode. Bojovníci za Novú Republiku získajú hviezdnu loď B-wing. Galaktické Impérium zas získa TIE/d „Defender“.

Hru sme si zahrali aj v našej redakcii. Aké sme z nej mali pocity sa dočítate v nasledujúcej recenzii.

- Reklama -
- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] pred necelým mesiacom sme vás informovali o tom, že v decembri pridbudne do Star Wars: Squadrons nový obsah. Deje sa to práve v týchto […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x