Do World of Tanks prichádza exkluzívna udalosť Dune: Part 2

Michal Frajkor Michal Frajkor

Spoločnosť Wargaming oznamuje licencovanie hry Dune od Legendary Entertainment a predstavuje nové herné dobrodružstvo v hrách World of Tanks, World of Tanks Blitz a World of Tanks Modern Armor.

Od 15. februára do 1. apríla, keď sa posunú piesky inšpirované legendárnym filmom, môžu hráči očakávať sériu herných udalostí prispôsobených pre každú platformu, ktoré budú obsahovať rôzne mechaniky a exkluzívne odmeny, ktoré prinesú do ich hrania čaro Duny.

- Reklama -

World of Tanks PC

Dune: Part Two – Destiny Arrives Battle Pass bude prebiehať od 15. do 25. februára. Táto kapitola rozvíja pútavý príbeh v mystickom púštnom svete a predstavuje ikonické postavy, ako sú básnik – bojovník Gurney Halleck, beštia Rabban a lady Jessica. Hráči môžu najímať hrdinov a zloduchov z filmu ako členov posádky a získavať cenné predmety, ako sú charakteristické 2D štýly, nálepky a nápisy – niektoré z nich budú čoskoro obsahovať ikonické hlášky z pripravovaného filmu Duna: Part 2. Okrem toho na hráčov čaká skutočná dunový jazdec – tank Mittlerer KPZ.PR.68 Premium Tier VIII potiahnutý trvalým 3D štýlom so špeciálnymi vizuálnymi efektmi.

World of Tanks Blitz

V hre World of Tanks Blitz sa uskutoční udalosť planetárneho rozsahu založenú na filmovom svete Duna: Part 2. Od 23. februára do 7. marca môžu hráči získavať predmety ako Crysknife a Maker hook, zbierať profilové pozadia a avatara Gurneyho Hallecka a plniť úlohy Rabbana a Fremenov. Hlavnou odmenou pre hráčov je hrozivý Groundtank, inšpirovaný silami Sardaukaru. Okrem toho bude v špeciálnych balíčkoch k dispozícii veľkolepý skin Harvester pre tank Maus.

World of Tanks Modern Armor

Hra vstupuje do boja s vlastnou jedinečnou ponukou. Hráči sa zapoja do časovo obmedzeného komunitného podujatia rozdeleného do troch etáp, z ktorých každá obsahuje súbor jedinečných výziev a pútavý obsah s exkluzívnou Dunou: Part 2. Po dokončení týchto etáp môžu hráči získať ikonické postavy ako Gurney Halleck, mocný Sardaukar Warrior a hrozivý “Beast” Rabban v roli veliteľa. Okrem toho bude exkluzívne pre konzolových hráčov k dispozícii špeciálny 3D Commander “Beast” Rabban. Spustenie tejto udalosti je naplánované na 5. marca.

- Reklama -

Všetky tieto herné udalosti dokonale pripravujú pôdu pre očakávané vydanie filmu Dune: Part Two spoločnosťou Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x