Dočkali sme sa! Vivat Slovakia vychádza už dnes

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Priam nekonečnému čakaniu je koniec. Slovenské GTA, ako sa hra Vivat Slovakia označuje, vychádza v predbežnom prístupe na platforme Steam už dnes, teda vo štvrtok 18. apríla.

K dispozícii bude od 14:00 h. Pár hodín pred vydaním sme sa ešte dozvedeli podrobnosti o cene a hre samotnej. Začnime spomínanou cenou, tá je stanovená na 28 €. Ak si však titul zakúpite v prvý týždeň predaja, získate zľavu 10 %, vďaka čomu sa cena zníži na 26 €.

- Reklama -

Čo sa týka hry samotnej, tak vývojári z Team Vivat prezradili, že mafiánskeho šéfa hlavného hrdinu nadaboval raper Michal Straka, alias Ego. Dostali sme k tomu aj krátke video.

Keďže Vivat Slovakia vyjde v rozpracovanej verzii (takzvanom Early Access), tvorcovia vopred upozorňujú, že dostupná bude zatiaľ iba časť obsahu. Konkrétne pôjde o prvú polovicu príbehových misií. Autori budú ďalší obsah dopĺňať postupne a na základe spätnej väzby opravovať chyby. Priamo v hre cez menu pauzy bude prítomný systém na nahlasovanie takýchto chýb.

Pripomeňme, že Vivat Slovakia bude mestskou akciou odohrávajúcou sa v otvorenom svete Bratislavy s možnosťou virtuálne navštíviť mnohé jej ikonické miesta. Príbeh je inšpirovaný reálnymi udalosťami 90. rokov. Postavám v hre prepožičali hlasy herci ako Marián Labuda mladší, Kristína Svarinská alebo Lukáš Frlajs.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x