Dočkáme sa Marvel’s Spider-Man 3? Kreatívny riaditeľ sa rozhovoril o ďalších možnostiach

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Od vydania Marvel’s Spider-Man 2 uplynulo len niekoľko dní, vývojári však už teraz začínajú dostávať otázky ohľadom ďalšieho možného pokračovania.

Na jednu takúto otázku reagoval kreatívny riaditeľ Bryan Intihar počas rozhovoru v podcaste Friends Per Second. Vzal si pomerne dosť času na rozmyslenie, načo sa rozhodol, že sa elegantne vyhne priamej odpovedi.

- Reklama -

Ako barličku využil populárnych superhrdinských bijakov od Marvelu. Zatiaľ čo prvý diel z roku 2018 a Milesa Moralesa pripodobnil k Iron Manovi, aktuálne pokračovanie prirovnal k snímke Captain America: Civil War. „Kam by sme sa logicky posunuli? Myslím, že by to bolo skutočne epické. Ale uvidíme.“

Asi nikoho by neprekvapilo, ak by vývojári u pavúčích mužov zostali, nie je ale vylúčené, že si tentoraz skúsia niečo iné.

V tejto súvislosti sa začína hovoriť o možnom spin-offe, v ktorom by sa v hlavnej úlohe mohol predstaviť Venom. Narrative director Jon Paquette v rozhovore pre magazín Insider uviedol, že bude záležať predovšetkým na fanúšikoch, autori evidentne plánujú zohľadniť ich priania počas rozhodovania o ďalšom projekte. Jedným dychom však dodal, že teraz je na rade zaslúžená dovolenka.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -