Elden Ring: Shadow Of The Erdtree obsahuje skrytý predmet, ktorý umožňuje Torrentovi udierať nepriateľov do hlavy

Mário Gurský Mário Gurský

V súlade s tradíciou Shadow Of The Erdtree skrývať celé nové systémy za zastrčené predmety vám skrytá úloha NPC v DLC sprístupní špeciálnu hrozienku, ktorá Torrentovi, umožní narážať do nepriateľov jeho veľkým tučným čelom.

Spirit Raisin je predmet, na ktorého výrobu budete najprv potrebovať zohnať istú kuchársku knihu. Tú získate splnením questovej linky s NPC menom Moore. Potom vyrobte hrozienku, nakŕmte ňou svojho prízračného koňa a udelíte mu schopnosť vrážať do nepriateľov, čím ich počas cvalu zrazíte späť. Nespôsobuje to veľké poškodenie, ale zabráni to tomu, aby vás pri prechádzaní krajinou tieňov obkľúčili.

- Reklama -

Prečo to nevyužiť ak to nie je nič veľké čo vám pomôže pokoriť hru? Najmä preto, že toto môže byť posledný prípad, keď sa v hre od FromSoftu objaví mount, keďže sa nezdá, že by vývojári plánovali ďalšie otvorené svety. „Tam, kde sa spoločnosť FromSoftware práve nachádza, pokiaľ ide o rozsah, by som povedal, že Elden Ring je naozaj limit,“ povedal nedávno Miyazaki. „Využili sme všetky zdroje a talenty, ku ktorým máme prístup… škálovať to ešte viac, mal by som obavy.“

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x