Epic Games predstavuje ďalšie hry zadarmo

Michal Frajkor Michal Frajkor

Epic Games pokračuje vo svojom pravidelnom programe, v ktorom každý týždeň ponúka iné hry zadarmo. Jediné, čo vás od takých hier delí, je dvoj-fázová verifikácia na vašom Epic účte a samozrejme samotný Epic účet, bez ktorého to nepôjde.

Epic oznámil hry, ktoré ponúkne zadarmo budúci týždeň. Ide o dve naozaj zaujímavé tituly, pričom obe potešia najmú nadšencov vesmíru alebo lietania vo vesmírnych lodiach. Ako vždy, ak si už raz hru aktivujete, ostane vám vo vašej hernej knižnici na Epicu navždy. Nemusíte sa teda báť, nejde len o víkend zadarmo a podobné akcie. Nemusíte sa teda ani ponáhľať. Stačí si hru aktivovať a stiahnuť si ju môžete kedykoľvek neskôr.

Pre všetkých fanúšikov vesmíru

Od 19.11. ponúkne Epic dve hry zadarmo. Prvou z nich je Elite: Dangerous, čo je vesmírny simulátor, v ktorom je vašim jediným a verným spoločníkom vaša loď. Samozrejmosťou je vylepšovanie lode, rôzne misie a povolania, ktoré môžete robiť. Hra je považovaná za jeden z najlepších bojových vesmírnych simulátorov vôbec. Má prepracovaný systém, hrateľnosť a ponúka nespočetne veľa možností a dokonca aj rozšírenia. Pristávať už môžete aj na planétach a prechádzať sa po nich. Môžete si byť istý, že keď s hrou začnete, budete mať ešte niekoľko rokov čo hrať.

Druhou, nie menej zaujímavou hrou je The World Next Door. Ide o unikátnu indie hru z roku 2019 od štúdia Rose City Games. Preverí vaše zručnosti v riešení hlavolamov a vyrozpráva pútavý príbeh. Hlavná postava Jun sa v hre vydá navštíviť paralelný vesmír Emrys a to vďaka výhre v lotérii. Vašou úlohou potom bude prechádzať rôznymi hádankami a odhaľovať jeho tajomstvá.

Obe tieto hry sa nesú v nadpozemskej, vesmírnej atmosfére. Takže ak ste fanúšik týchto žánrov a vesmír vám nie je cudzí, určite odporúčame aktivovať si obe hry. Koniec koncov, sú obe zadarmo. Ešte raz pripomíname, že dostupné budú od 19.11. na celý týždeň. Ak máte záujem o ďalšiu hru zadarmo, ktorú Epic Games ponúka momentálne, ide o hru The Textorcist. Môžete si ju aktivovať do spomínaného 19. novembra, kedy ju nahradia tieto dva tituly.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x