Minecraft dostane podporu PlayStation VR

Norbert Šinka Norbert Šinka

Spoločnosť Sony v pondelok ráno uviedla, že tento týždeň môžme očakávať novinky a ohlásenia ohľadom PlayStation VR a odštartovala hneď aj jednou veľkou. Extrémne populárna sandboxová hra Minecraft bude podporovaná aj na virtuálnej realite od PlayStation-u, čiže PlayStation VR. A to hneď tento mesiac, s tým, že každý hráč na PlayStation 4 dostane aktualizáciu zadarmo, informáciu uviedol portál Engadget.

Mojang Studios na tomto pracoval odkedy mu dalo Sony zelenú a prinieslo tak do Minecraft cross-platformové hrania a taktiež Bedrock verziu Minecraftu na PS4 ešte minulý rok. S pomocou SkyBox Labs upravujú technológiu virtuálnej reality. K dispozícii budú dva hlavné režimy VR, Immersive a Living Room (t. J. Virtuálna obrazovka), spolu s ďalšími nastaveniami, ktoré vám pomôžu upraviť spôsob hrania hry podľa vašich predstáv.

Kedy?

Zatiaľ nie je uvedený presný dátum vydania tejto aktualizácie, pretože Mojang a SkyBox ju stále dokončujú. Ale pokiaľ vlastníte PlayStation VR headset, tak si už Minecraft čoskoro zahráte v úplne novom rozmere.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x