Epic Games Store získal ďalšiu veľkú PC exkluzivitu

Michal Frajkor Michal Frajkor

Herný obchod Epic Games Store je známy najmä vďaka svojim PC exkluzivitám, ktoré získava na svoju stranu. Od jeho vzniku to však rozdeľuje hráčov na dva tábory a nie všetci mu to majú za dobre. Niektorým hráčom sa nepáči stratégia Epic Store získať čo najviac PC exkluzivít.

Či už Epic Store máte radi, alebo nie, v prípade, že si budete chcieť kúpiť nového Hitmana, nebudete mať na výber. Ako informuje portál VG247, vývojári zo štúdia IO Interactive oznámili, že ich hra HItman 3 bude exkluzívne na Epic Store. Samozrejme, iba čo sa PC verzie týka.

- Reklama -

Pri tejto príležitosti ponúkajú hru Hitman z roku 2016 úplne zadarmo. Stačí si ju aktivovať a hra vám ostane navždy. Musíte to však stihnúť do 3. septembra. Hitman 3 bude ponúkať prenesenie si svojich uložených pozícií z predchádzajúceho dielu. Vývojári potvrdzujú, že to naďalej platí a bude to možné aj na Epic Store.

Vo vyjadrení IO Interactive napísal šéf štúdia Hakan Abrak, že ponuka od Epic Store je pre nich veľmi výhodná. Hlavne však pre to, že si hru vydávajú sami a nestojí za nimi žiadny veľký vydavateľ. “Partnerstvo s Epic Games nám umožní vytvoriť hru podľa našich predstáv, tak, ako sme si predstavovali my,” hovorí Abrak v stanovisku.

Pri príležitosi toho oznámenia predstavili vývojári ďalšiu hernú lokáciu – sídlo Thornbridge v Anglickom Dartmoore. Pozrieť si ju môžete na videu nižšie. Medzi ďalšie zaujímavé novinky patrí, že Ghost Mode a online verzia Sniper Assassin v Hitman 3 nebude.

- Reklama -

Hra vychádza v januári budúceho roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] prípade PC verzie hry sa pripravte na Epic Store. Crysis Remastered tam bude ako exkluzívny titul a pridá sa tak k ďalším, ktoré si Epic […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x