Euro Truck Simulator 2 čoskoro dostane prvý plne elektrický kamión

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Pražské štúdio SCS Software odkrylo plachtu z kamiónu, na ktorý sme mohli naraziť v Euro Truck Simulatore 2 pri zastúpení Renault Trucks, a oznamuje príchod prvého elektrického vozidla. Tým bude Renault Trucks E-Tech T.

Sme hrdí na to, že môžeme opäť spolupracovať so spoločnosťou Renault Trucks a sme poctení ich dôverou, že nám môžu predstaviť svoje najmodernejšie, plne elektrické nákladné vozidlo pre našu #BestCommunityEver

uviedol zástupca SCS Software

Renault Trucks E-Tech T sa môže pochváliť pôsobivými špecifikáciami, vrátane výkonnej 540kWh batérie, ktorá mu umožňuje prejsť až 500 kilometrov na jedno nabitie pri použití jednosmernej nabíjačky počas hodinovej prestávky. Je vybavený konfiguráciou 4×2 a 12-stupňovou prevodovkou Optidriver, ktorá ponúka bezproblémový zážitok z jazdy. Jeho celková kombinovaná hmotnosť (GCW) je 44 ton, čo podčiarkuje jeho pôsobivú prepravnú kapacitu. Jeho maximálna rýchlosť rekuperácie navyše zodpovedá jeho maximálnemu výkonu, ktorý dosahuje pôsobivé 490 kW.

- Reklama -

Príchod tohto kamiónu môžete očakávať nedlho po vydaní aktualizácie 1.50. Ďalšie zábery na nový kamión nájdete na tomto mieste.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x