Európske finále League of Legends šampionátu bude už tento víkend

Michal Frajkor Michal Frajkor

Letná sezóna európskeho šampionátu v hre League of Legends sa blíži ku koncu. Ligu môžete poznať aj pod názvom League of Legends European Championship, alebo skrátene LEC. Víťazov tejto divízie spoznáme už počas tohto víkendu.

Európsky šampionát v League of Legends sa teší veľkej popularite, rovnako ako celá hra. Od začiatku ligy si zápasy v živom vysielaní pozreli milióny hráčov. Po dlhšom čase sa konečne dozvedia, kto nad hlavu pozdvihne pohár.

- Reklama -

Semifinálové zápasy sa odohrajú v sobotu o 17. hodine nášho času. Finálový zápas o zlato sa následne odohrá deň na to – v nedeľu v rovnakom čase. všetky zápasy budete môcť už klasicky sledovať na Twitchi, YouTube a oficiálnej stránke šampionátu.

O prvé miesto v európskej lige zabojujú tímy G2 Esport, Rogue a Fnatic. Už známe mená, pokiaľ ide o eŠport v hre League of Legends. Fnatic má isté minimálne druhé miesto, keďže do finálového zápasu už postúpili. Teraz sa čaká už len na dvojicu G2 Esport a Rogue, ktorý odohrajú semifinálový zápas v sobotu o piatej. Víťaz tak vyzve Fnatic a bude o krok bližšie k vytúženému titulu.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x