F1 24 má vyjsť relatívne skoro, naznačujú to uniknuté informácie

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

V Bahrajne dnes (21. februára) začali tri dni testovania na novú sezónu kráľovnej motoršportu – F1. Tímy preverujú monoposty a overujú, či sedia dáta z veterného tunela na skutočnej trati. Na tento deň čakali nielen fanúšikovia, ale aj vývojári zo štúdia Codemasters, aby mohli jednotlivé vozidlá so všetkým všade preniesť do digitálneho sveta.

Na F1 24 podľa všetkého nebudeme čakať tak dlho. Prvé oficiálne materiály by mohli byť k dispozícii veľmi skoro. Za predpokladu, že sedia informácie od známeho dataminera billbil-kuna. Podľa neho F1 24 vyjde 31. mája 2024. Majitelia Champions Edition si budú môcť zahrať od 28. mája.

- Reklama -

Billbin-kun očakáva odhalenie v nadchádzajúcich dňoch, ako pravdepodobný dátum označil 27. február. Zverejnené majú byť všetky podrobnosti o predobjednávkach, stanovený dátum vydania a dôjde na predstavenie noviniek.

Samozrejmosťou sú všetky tímy, jazdci a monoposty na sezónu 2024. Tak uvidíme, či dokáže F1 24 šokovať podobne ako majstrovský Red Bull bez bočníc, nad ktorými si Mercedes v posledných rokoch vylámal zuby.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x