F1 Manager 2024 prinesie niekoľko zmien. Konečne si budeme môcť vytvoriť vlastný tím

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Štúdio Frontier Developments dnes oznámilo ďalší diel svojej manažérskej stratégie zo sveta formuly 1. F1 Manager 2024 ponúkne novú sezónu s aktuálnymi vozidlami, upravené pretekové víkendy so šprintami, celkom 24 pretekových víkendov a desať oficiálnych tímov kráľovnej motoršportu.

Pokiaľ už vás nebaví sledovať dominanciu Red Bullu, môžete si vytvoriť vlastný tím a skúsiť, či dokážete konkurovať zavedeným automobilovým značkám. Možno sa vám podarí vybudovať novú legendu. Prispôsobiť bude možné každý prvok svojho tímu, od nastavenia a farieb až po logo a pretekárske kombinézy. Tiež budete najímať zamestnancov a jazdcov, rovnako tak vyjednávať so sponzormi o umiestnení ich reklám na vozidlách.

- Reklama -

„Udržuj motiváciu jazdcov a zamestnancov pomocou nového komplexného systému mentality a dynamického vyjednávania zmlúv. Prevezmi kontrolu nad zázemím svojho tímu a pri realizácii svojej vízie sa zameraj na rozvoj jazdcov. Vylepšená umelá inteligencia konkurenčných tímov, vrátane novej hrozby pretiahnutia zamestnancov a jazdcov, predstavuje každú sezónu nepredvídateľnú a dynamickú výzvu,“

láka tlačová správa

Ďalšou novinkou je vylepšené správanie pretekárov a nová dynamická kamera prinášajúca reálnejšiu simuláciu pretekov. F1 Manager 2024 vyjde počas tohtoročného leta na PC (Steam a Epic Games Store) a posledné dve generácie konzol PlayStation a Xbox. Otázkou je, či to bude stačiť na to, aby sa F1 Manager 2024 predával lepšie ako jeho predchodcovia. Tí sú po stránke predajov veľkým sklamaním.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x