Fall Guys odhaľuje tému tretej sezóny

Michal Frajkor Michal Frajkor

Hra Fall Guys: Ultimate Knockout je stále na víťaznej vlne a teší na veľkej popularite. Aj keď z mnohých strán sa ozývajú názory, že hra začne byť po čase stereotypná, vysoký počet hráčov si zatiaľ stále drží. Jedným z dôvodov, prečo to tak je, sú aj pravidelné nové sezóny a obsah. Už čoskoro zavíta do hry v poradí už tretia sezóna.

Vývojári konečne odhalili aj jej tému. Nebolo to však zadarmo. Pred pár dňami na svojom profile cez sociálnu sieť Twitter ponúkali hráčom Fall Guys puzzle. Alebo lepšie povedané, žiadali ich o pomoc pri skladaní tohto 300-dielného puzzle. Ich úlohou ho bolo, ako inak, čo najrýchlejšie poskladať. Ak tak urobili, zistili, že to nie je len obyčajné puzzle pre zábavu, ale odhaľuje aj ďalšiu sezónu.

Nebudeme vás teda naťahovať, do Fall Guys zavíta spolu s treťou sezónou zima. Nová aktualizácia tak bude kopírovať počasie, ktoré máme momentálne za oknami aj v skutočnom svete. Vývojári hovoria, že pôjde o ešte väčšiu aktualizáciu do hry, než bola prvá, alebo druhá sezóna. Tešiť sa tak môžeme na nové mapy, skiny a obsah, všetko v zimnej tematike. Komunitný manažér hry tiež prezradil, že tretia sezóna bude mať v porovnaní s tou druhou oveľa viac nových levelov. Taktiež prezradil, že s hrou majú stále veľké plány.

Presný dátum vydania tretej sezóny zatiaľ známy nie je, no bude odhalený už čoskoro. Fall Guys si môžete zahrať už teraz na platformách PC a PS4.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] jednom z našich článkov sme vás informovali o tom, v akom duchu sa ponesie v poradí 3tia sezóna hry Fall Guys. […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x