George R. R. Martin sa „hrá“ s hráčmi Elden Ring

Mário Gurský Mário Gurský

Autor sveta Elden Ring George R. R. Martin naznačil, že kritikmi oceňovaná hra možno dostane vlastný celovečerný film alebo televízny spin-off. Zatiaľ čo Hidetaka Miyazaki len naznačil, že on a spoločnosť FromSoftware by boli otvorení hranej adaptácii, Martin ide ešte o kúsok ďalej.

„Čo sa týka tých fám, ktoré ste možno počuli o celovečernom filme alebo televíznom seriáli na motívy Elden Ring…“ napísal Martin. „Nemám k tomu čo povedať. Ani slovo, nie, nič, nič neviem, nikdy si odo mňa nepočul ani pípnutie, mami, mami. Aké reči?“

- Reklama -

Je to konkrétny dôkaz, že sa chystá film alebo seriál Elden Ring? Ani trochu. Ale ťažko si predstaviť, že by niekto taký plodný a uctievaný ako George R. R. Martin dal na svoj blog niečo, čo by neočakával, že draví fanúšikovia budú rozpitvávať a analyzovať, takže si z toho urobte, čo chcete.

DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree dosiahlo celosvetový predaj 5 miliónov kusov, a to len za tri dni od vydania. Nehovoriac o tom, že na stránke Metacritic je jeho najnovšie rozšírenie hodnotené ako najlepšie DLC všetkých čias. Začiatkom júna sa Elden Ring presiahol hranicu 25 miliónov predaných kusov, čo znamená, že 20 percent všetkých hráčov si po DLC skočilo už počas úvodného víkendu.

„Mnohým, ktorí si vyšliapali cestičku, ktorú zanechala Láskavá Miquella, vyjadrujeme úprimnú vďaku,“ uviedol FromSoft v oslavnom vyhlásení na sociálnych sieťach.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x