Palworld sa dnes nadýchlo po druhýkrát. Dôvodom je veľká aktualizácia

Mário Gurský Mário Gurský

Na fronte Palworld bolo v poslednom čase ticho, ambiciózna hra o prežití s „Pokémonni so zbraňami“ sa pri svojom uvedení na trh v službe Steam prudko rozbehla a potom sa uprostred iných hier, ako sú Enshrouded, Soulmask, Manor Lords a aktualizácia Valheim Ashlands, ustálila.

Vývojárska spoločnosť Pocketpair vždy tvrdila, že je s tým úplne spokojná, a sľubovala hráčom dôvody na návrat v budúcnosti, a teraz prišla veľká aktualizácia, ktorá do boja uvádza nový kontinent a čerstvú úrodu kamarátov. Je čas vrátiť sa do Palworldu.

- Reklama -

Aktualizácia Palworld Sakurajima (patch 0.3.1, ak to sledujete) vychádza dnes, vo štvrtok 27. júna, a pridáva do hry s otvoreným svetom plným zbierania príšer a prežitia hromadu obsahu. V prvom rade je to samotný rovnomenný ostrov. Sakurajimu ovláda nová frakcia s názvom Mesačné kvety a vy budete mať za úlohu vymaniť jeho úžasnú krajinu z ich moci.

Ostrovná lokalita je tiež plná nových kamarátov a poddruhov, ktoré môžete objaviť, takže nebudete mať núdzu o priateľov (a nebojte sa, kapacita krabice s kamarátmi sa zdvojnásobila). Stretnete sa aj s novým nájazdníkom Blazamut Ryu, ktorého vývojárska spoločnosť Pocketpair označuje za „najsilnejšieho dračieho kamaráta v hre.“ Bossovia veží dostali aj súboje v ťažkom režime naprieč celým systémom, aby ešte viac preverili schopnosti vašej družiny. V súlade s tým bol maximálny limit úrovne Palworldu zvýšený na 55.

Spolu so Sakurajimou sa v oceáne objavuje aj nová pevnosť Oil Rig. Táto pevnosť je pod kontrolou syndikátu Rayne. Je takisto domovom cenných surovín vrátane ropy, ktorá sa používa na výrobu celého radu nových zariadení vysokej úrovne, ktoré môžu byť vaše, ak dokážete prekonať výzvy v nej. Ak máte náladu vyzvať ostatných hráčov, vo vysušenej púšti sa zatiaľ nachádza aréna.

- Reklama -

Je toho ešte veľa, čo môžete objaviť. Nový box na príslušenstvo zvyšuje kapacitu na prenášanie príslušenstva, zatiaľ čo nový prstenec zvyšuje nosnosť. K dispozícii je hromada nových zbraní vrátane laserovej pušky, plameňometu, gatlingovej pištole a viacerých raketometov, celý rad nových aktívnych a pasívnych zručností, ktoré sa vaši kamaráti môžu naučiť, a výber kozmetických klobúkov, ktoré môžete nosiť vy aj vaši kamaráti.

Budova základne bola zrekonštruovaná a vylepšená a k dispozícii je päť nových užitočných budov na stavbu. Pocketpair tiež zavádza možnosť meniť dizajny vašich kamarátov v Pal Dressing Facility. Remeslo vám teraz umožňuje vyrábať predmety v hromadách po 100 kusoch a funkcia lockpicking vám umožní prelomiť si cestu k zamknutým truhliciam s pokladmi pomocou novej minihry. V neposlednom rade je tu nová udalosť, ktorá prináša meteority padajúce z vesmíru – a ak budete mať šťastie, môžu mať so sebou aj tajomného Pala.

Aktualizácia Palworld Sakurajima a patch 0.3.1 sú už k dispozícii v službe Steam. Rozhodne to znie ako viac než dostatočný dôvod na to, aby ste sa k akcii vrátili, ak ste ju už dlho nehrali.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x