Ghost of Tsushima mieri na pc. A to už doslova o pár týždňov

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Tak predsa len boli špekulácie pravdivé. Spoločnosť Sony dnes k večeru oznámila PC verziu Ghost of Tsushima. Obľúbená samurajská akcia na počítače v Director’s Cut edícii vyjde 16. mája tohto roku. Chýbať nebudú české titulky rovnako ako u PS4 a PS5 verzie.

Za predobjednávku na Steame a Epic Games Store získate nového konského spoločníka na cesty v New Game Plus, odev pocestného vhodný pre skúseného bojovníka a farby na poškodenú zbroj z Bakuovho obchodu.

- Reklama -

PC verziu hry od Sucker Punch Productions pripravuje štúdio Nixxes, ktoré v týchto dňoch dokončuje pre počítače Horizon Forbidden West. Tím v Nixxes sa v minulom roku venoval tomu, aby sa dalo spustiť interný engine Sucker Punch na PC. Vďaka tejto práci bude odomknutá snímková frekvencia, rôzne grafické nastavenia a predvoľby a samozrejme ovládanie myšou a klávesnicou. Podporovaný je Steam Input a DualSense s haptickou odozvou a adaptívnymi trigermi.

Ako je u PC hier PlayStation zvykom, nechýba podpora ultraširokého monitora, rozlíšenie 21:9, 32:9 aj 48:9 pre zostavy s tromi monitormi. Potvrdená je tiež podpora technológií DLSS 3, FSR 3 a XeSS.

Ghost of Tsushima Director’s Cut obsahuje pôvodnú hru pre jedného hráča, rozšírenie Iki Island a kooperatívny online multiplayerový režim Legends. Cesta samuraja Jina začala v roku 2020 na PS4 prostredníctvom hry Ghost of Tsushima a pokračovala o rok neskôr v príbehovom rozšírení Iki Island.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x