Ghost of Tsushima už čoskoro získa bezplatné co-op rozšírenie

Michal Frajkor Michal Frajkor

Populárna exkluzivita pre hráčov na konzolách PlayStation 4 s názvom Ghost of Tsushima už čoskoro získa nové rozšírenie. Bude sa volať Ghost of Tsushima: Legends a okrem niekoľkých zmien prinesie aj nový co-op režim až pre štyroch hráčov.

Obavy menom “mikrotransakcie”

Vývojári zo štúdia Sucker Punch už pre portál IGN potvrdili, že toto rozšírenie bude zadarmo pre všetkých vlastníkov hry. Nebudete teda musieť minúť ani cent. Dobrou správou je aj fakt, že Ghost of Tsushima: Legends nebude obsahovať žiadne mikrotransakcie a vývojári ich nikdy neplánujú pridať. Všetok obsah v hre budete môcť získať jednoducho – hraním.

- Reklama -

Legends je však úplne nový zážitok. Zatiaľ čo v single-player kampani hráte za Jin Sakaia, v co-op rozšírení to tak nebude. Namiesto toho sa zhostíte roly “neznámych” bojovníkov, o ktorých hovoria Tsushimské legendy.

Prostredie, v ktorom budete hrať, príšery a nepriatelia, proti ktorým budete bojovať, sú inšpirovaní japonskou mytológiou a dávnymi príbehmi. Legends bude co-op pre štyroch hráčov, stačí vám však aj jeden priateľ, keďže hru môžete hrať aj vo dvojici. Na výber budete mať zo štyroch rôznych tried bojovníkov: Samurai, Hunter, Ronin, alebo Assassin. Každá trieda má, samozrejme, svoje vlastné špeciálne schopnosti, výhody aj nevýhody. Tie budú odhalené neskôr pred vydaním.

Spolupráca je v Ghost of Tsushima: Legends základ

Keďže ide o co-op rozšírenie, určite sa nespoliehajte na to, že Legends prejdete na vlastnú päsť. Za prvé, hra vám to ani nedovolí a za druhé, obtiažnosť nepriateľov a náročnosť jednotlivých misií sa bude postupom zvyšovať. vývojári teda upozorňujú, že vo väčšine súbojov bude potrebné poriadne sa s vašimi hernými spoluhráčmi zosynchronizovať.

- Reklama -

So svojim tímom budete prekonávať tie najsilnejšie beštie, aké môže Tsushimský svet ponúknuť. Rozšírenie Legends dostane neskôr po vydaní aj nový herný mód s názvom Raid, kde budete čeliť “brutálnym a hrôzostrašným nepriateľom”. To sú slová vývojára.

Ghost of Tsushima: Legends vychádza už túto jeseň pre všetkých majiteľov hry na PlayStation 4.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x